Harmonogram szkół korzystających z warsztatów w ramach projektu "STOP niskiej emisji - nauka poprzez realizację programów edukacyjnych"

LPDATANAZWA SZKOŁY
 2013
1GRUDZIEŃ15-19Gimnazjum Nr 1 im. M. Skłodowskiej - Curie,
ul. Świdwińska 7, 78-200 Białogard
219-23Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 6 Pomorskiej Dywizji Piechoty,
ul. Traugutta 2, 78-230 Karlino
 2014
3STYCZEŃ06-10Szkoła Podstawowa w Żarkach Wielkich,
ul. Kościelna 25, 68-210 Nowe Czaple
412-16Zespół Szkół w Kurowicach,
Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Kurowicach,
ul. Szkolna 1, 95-006 Brójce
526-30Zespół Szkół w Karlinie,
Gimnazjum im. Ludzi Wielskiego Serca i Umysłu,
ul. Ks. Brzóski 6, 78-230 Karlino
6LUTY02-06Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Sylwestra Bartosika w Zegrzu Pomorskim,
Zegrze Pomorskie 32a, 76-024 Świeszyno
709-13Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bolkowie,
Bolkowo 10, 78-320 Połczyn Zdrój
816-20Szkoła Podstawowa w Chabielicach,
Chabielice 5, 97-420 Szczerców
9MARZEC02-06Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak,
ul. Łopuskiego 13, 78-100 Kołobrzeg
1009-13Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Brzechwy,
ul. Rzemieślnicza 9, Koszalin
11KWIECIEŃ30.03-03.04Gimnazjum nr 5,
ul. Komuny Paryskiej 20, 71-681 Szczecin
1213-17Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mostowie,
Mostów 10, 08-206 Huszlew
13MAJ04-08Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Szkolna 42, 68-100 Żagań
14LIPIEC06-10Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach,
Cieśle 62, 29-105 Krasocin
1513-17Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w Karwinie
Karwin 23, 78-230 Karlino
16SIERPIEŃ03-07Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego w Karścinie,
78-230 Karlino
1717-21Szkoła Podstawowa w Daszewie,
78-230 Karlino
18WRZESIEŃ07-11Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. prałata płk. Tadeusza Dłubacza w Birczy,
ul. Ojca Św. Jana Pawła II 10, 37-740 Bircza
1914-18Gimnazjum Samorządowe im. Polskich Noblistów,
ul. Wrocławska 6, 56-513 Międzybórz
20PAŹDZIERNIK12-16Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Połczynie Zdroju,
ul. Grunwaldzka 34, 78-320 Połczyn Zdrój
21LISTOPAD02-06Zespół Szkół im. J. H. Dąbrowskiego,
ul. Ciszkowskiego 4, 76-100 Sławno
2216-20Szkoła Podstawowa w Łebuni,
ul. Sportowa 7, 84-311 Łebunia
23GRUDZIEŃ30.11-04.12Zespół Szkół w Wartkowicach,
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego,
ul. Legionów Polskich 5, 99-220 Wartkowice
2407-11Publiczne Gimnazjum nr 41 im. S. Żeromskiego,
ul. Bohdanowicza 11, 93-552 Łódź
 2015
25STYCZEŃ18-22Zespół Szkół Samorządowych nr 3,
ul. Armii Krajowej 1, 26-300 Opoczno
2625-29Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Barłominie,
ul. Szkolna 3, Barłomino, 84-242 Luzino
27LUTY01-05Zespół Szkół w Waszkowskiem,
Waszkowskie 12, 98-260 Burzenin
2808-12Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Bielawach,
Bielawy 17, 67-112 Siedlisko
29MARZEC01-05Szkoła Podstawowa im. ppor. Ryszarda Kuleszy w Kościernicy,
78-200 Białogard
3008-12Gimnazjum nr 5 im. Sejmu Polskiego,
ul. Lotha 3, 76-200 Słupsk
Jesteś 26.816 odwiedzającym.